Prohlédněte si vaše seznamy přání

Petit Lulu Svrchní kalhotky

Petit Lulu Svrchní kalhotky

439
Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Jednovelikostní svrchní kalhotky s flísovým okrajem využijete po celé přebalovací období. Praktický flísový okraj chrání před otlačením nožiček a před protečením. Jsou nepromokavé, ale zároveň prodyšné.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Jednovelikostní svrchní kalhotky Petit Lulu jsou velmi oblíbené díky praktickým flísovým okrajům. Nejen že chrání nožičky miminka před otlačením a zabraňují také protečení a provlhnutí, navíc na nich nejdou vidět skvrny po častém používání tolik, jako na jiných svrchních kalhotkách. Jemný flísový okraj je také citlivý k bříšku miminka.

Svrchní kalhotky Petit Lulu můžete používat na klasické čtvercové pleny, ale i na většinu kalhotkových a jiných plen. Jsou speciálně upravené pro tzv. SIO (Snap In One) systém, takže do nich pomocí patentek můžete připnout vnitřní plenu. Jsou vyrobené z nepromokavého, ale zároveň prodyšného materiálu.

Pomocí praktických patentek na přední straně a suchého zipu můžete přizpůsobit velikost kalhotek vašemu děťátku. Svrchní kalhotky tak využijete celé přebalovací období - od 4 až do15 kg. Neutrální motiv zvířátek ze Safari je vhodný jak pro holčičky, tak i pro kluky.

Petit Lulu je česká firma specializující se na výrobu látkových plen, doplňků pro přebalování, ale i dětského oblečení. Použité materiály jsou velmi kvalitní a zároveň jimi šetříte životní prostředí.

Údržba: Kalhotky perte na 60 stupňů. Není nutné je prát po každém použití, pokud nejsou zašpiněné, stačí je vyvětrat. Skladujte je v kyblíku na pleny. Nepoužívejte aviváž a perte v pracím prostředku určeném pro citlivou dětskou pokožku. Svrchní kalhotky nesušte v sušičce. Nežehlete.

Výrobce: Petit Lulu s.r.o., Ladova 199/20 , 466 05, Jablonec nad Nisou, Česká republika , tel: +420 702 15 44 00

Složení:

100% polyester (laminovaný polyuretanem), Flísový lem
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

100% polyester (laminovaný polyuretanem), Flísový lem