Prohlédněte si vaše seznamy přání

Terranova Health Synergie pro klouby - Glukosamin, boswélie, MSM

Terranova Health Synergie pro klouby - Glukosamin, boswélie, MSM

Momentálně vyprodané na e-shopu

Kapsle s glucosaminem a organickou sírou jsou obohacené o minerální látky, například mangan, který spolu s kadidlovou pryskyřicí či kopřivou působí příznivě na kloubní chrupavky a kosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Glucosamine Boswellia & MSM komplex je doplněk stravy ve formě kapslí bez obsahu želatiny, laktózy nebo lepku. Díky tomu je vhodný i pro vegany či celiaky. Kromě glukosaminu a MSM, které podporují zachování normálního stavu kloubů, obsahují kopřivové listy, kořen kurkumy nebo zázvor a také minerální látky v podobě manganu, selenu a molybdenu, a sice ve formě výborně vstřebatelných sloučenin. Právě mangan působí příznivě na stav kostí či pojivových tkání.

Glucosamin a MSM (organická síra) jsou látky přirozeně se vyskytující v našem organismu a jsou důležité pro optimální stav kloubních chrupavek. Kromě nich najdete v kapslích také pryskyřici kadidlovníku, která kromě příznivých účinků na stav kloubů přispívá k normální funkci reprodukčního systému, napomáhá udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a spolu s celerem a zázvorem pozitivně působí na trávení. Kopřivové listy pak příznivě ovlivňují stav kostí, nehtů a vlasů a kurkuma zase podporuje normální chuť k jídlu.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Obsahuje stopy celeru. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Kapsle neslouží jako náhrada pestré stravy a nejsou určeny pro těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí.

Synergie pro klouby - Glukosamin, boswélie, MSM je součástí balení:

Ostatní kategorie: Vitaminy a minerály

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie , tel: +44 (0)1535 611446

Detailní složení a vlastnosti

INCI: 2 kapsle obsahují: Glucosamine 500 mg, Boswellia Resin 150 mg, Nettle Leaf (fresh freeze dried) 100 mg, Nettle Leaf (fresh freeze dried) 100 mg, Turmeric Root (fresh freeze dried) 75 mg1), Ginger Rhizome/Root (fresh freeze dried) 50 mg1), Celery Stalk & Leaf (fresh freeze dried) 25 mg , Stabilized Rice Bran 20 mg, OptiMSM® (methylsulfonylmethane) 100 mg, Vitamin C (Calcium ascorbate, Magnesium ascorbate) 50 mg, Mangan (Manganese bisglycinate) 1,5 mg, Selen (Selenomethionine) 50 ug, Molybden (Sodium molybdate) 50 ug

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: pevná

Obal: skleněný

Příznivé účinky: cholesterol, pohybový aparát, trávení, vlasy a nehty

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?