Diochi T CD4 Imuserol, kapsle 80 ks

Diochi T CD4 Imuserol, kapsle 80 ks

  • Bez DPH 1412 Kč

Bioinformační produkt T CD4 Imuserol harmonizuje dráhy trávicího systému, především slinivky, sleziny a žaludku. Působí jako podpůrný preparát při léčbě i prevenci onemocnění v této oblasti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační přípravek T CD4 Imuserol Diochi je přírodním produktem, jež napomáhá harmonizovat metabolické a fyziologické pochody v těle pomocí přírodních výtažků a ingrediencí. Působí především na dráhy trávicího systému, a to zvláště slinivku, žaludek a slezinu. Příznivě ovlivňuje průběh těchto onemocnění a napomáhá podporovat zdraví při širokém spektru obtíží této oblasti.

Kozí kolostrum neboli prvotní mléko se vyznačuje vysokým obsahem zdraví prospěšných látek, které se zde nacházejí v maximální koncentraci a přístupné formě. Rozmanité množství vitamínů a minerálních látek působí příznivě na metabolismus organismu a pomáhá upevnit imunitní systém, čímž zvyšují přirozenou obranyschopnost a ochranu proti řadě onemocnění.

Díky obsahu ovesného beta glukanu T CD4 Imuserol napomáhá udržovat nízkou hladinu škodlivého cholesterolu v krvi, a tím je dobrým doplňkem v prevenci kardiovaskulárních onemocnění a aterosklerózy. Příznivě ovlivňuje také trávení a stavy spojené s jeho poškozenou funkcí, jako jsou žaludeční nevolnosti, nechutenství, zácpy či průjmy. Podporuje produkci trávicích enzymů ve slinivce a díky blahodárnému vlivu přírodních extraktů přináší organismu celkovou rovnováhu a regeneraci. 

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí užívají 2 kapsle 1-3x denně, děti od 6 let 1 kapsli 1x denně.

Upozornění: Po třítýdenní kúře následuje týdenní pauza.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Kozí kolostrum, Beta glukan ovesný, Koriandrová silice, Sorbitol, Želatina

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.