Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Diochi Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) 150 g

Diochi Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) 150 g

Bylinný čaj z lapača červeného je bohatý na množství prospěšných látek, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a zároveň podporuje relaxaci a klidný spánek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Diochi z lapača červeného, pocházejícího z Jižní Ameriky přispívá k optimální obranyschopnost organismu a současně působí příznivě na krevní oběh. Napomáhá vyrovnávání krevního tlaku a podporuje mikrocirkulaci krve v cévách.

Odvar z lapača má nahořklou, svíravou chuť, nicméně je velmi lahodný. Chutná dobře jak samotný, tak oslazený medem. Kromě toho, že podporuje činnost imunitního systému, přispívá k normální činnosti ledvin a podporuje vylučování. Je také výborným nápojem pro podpoření relaxace a můžete ho bez obav pít i večer před spaním, protože příznivě ovlivňuje kvalitu spánku.

Příprava: 750 ml studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do páté hodiny odpolední. Po třítýdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Hormony a ledviny, Imunitní systém

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144 , 102 00, Praha 10, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?