Diochi Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) 150 g

Diochi Tabebuia impetiginosa (lapačo červené) 150 g

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinný čaj z lapača červeného je bohatý na množství antioxidantů, zlepšuje obranyschopnost organismu, posiluje zdraví kardiovaskulárního systému, působí protizánětlivě i antimykoticky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Diochi z lapača červeného je bohatý na množství antioxidantů, zlepšuje obranyschopnost organismu, posiluje zdraví kardiovaskulárního systému, působí protizánětlivě i antimykoticky a také harmonizuje hormonální systém. Léčí ekzémy, akné i jiné zánětlivé kožní problémy. Také zklidňuje psychiku a pomáhá organismu lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi.

Odvar z lapača tonizuje a posiluje celý organismus díky vysokému obsahu antioxidantů, zlepšuje odolnost centrálního nervového systému a zklidňuje psychiku. Stimuluje tvorbu červených i bílých krvinek, čistí krev a posiluje činnost celého kardiovaskulárního systému. Snižuje citlivost alergické pokožky vůči nejrůznějším chemikáliím, mírní ekzém i akné. Lapačo harmonizuje ženský hormonální systém a působí pozitivně i při vyšší hladině cukru.

Příprava: 750 ml studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do páté hodiny odpolední. Po třítýdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Tabebuia Impetiginosa

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?