Green Force - Planet Green Tablety do myčky 5v1

Green Force - Planet Green Tablety do myčky 5v1

Tablety byly vyvinuty tak, aby zabránily tvorbě vodního kamene. Poskytují kvalitní, ekologicky šetrné mytí a to i v případě, kdy myčka signalizuje nedostatek leštidla a soli.certifikáty: VEGANvhodné pro: mytí nádobíkonzistence: tuhábarva: bílábalení: plastový obal, papírový přebalpoužití: Odstraňte obal z tablety a vložte ji do dávkovače myčky. Uzavřete dávkovač, vyberte vhodný mycí program a myčk

Tablety byly vyvinuty tak, aby zabránily tvorbě vodního kamene. Poskytují kvalitní, ekologicky šetrné mytí a to i v případě, kdy myčka signalizuje nedostatek leštidla a soli.

certifikáty: VEGAN
vhodné pro: mytí nádobí
konzistence: tuhá
barva: bílá
balení: plastový obal, papírový přebal

použití: Odstraňte obal z tablety a vložte ji do dávkovače myčky. Uzavřete dávkovač, vyberte vhodný mycí program a myčku zapněte.
složení: bělící činidlo na bázi kyslíku (15-30%), neiontové tenzidy (5–15%), obsahuje enzymy

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Výrobky řady Green Force společnosti McBride zaručují uživatelům výbornou účinnost potvrzenou laboratorními testy. Jsou baleny do recyklovatelných obalů vyrobených z materiálů s 85% recyklovatelností. Výrobky nejsou testovány na zvířatech, neobsahují fosfáty, barviva, geneticky modifikované enzymy, formaldehyd a další škodlivé látky. Výrobky Green Force jsou certifikovány organizací Vegan Society.

kontakt na výrobce:
McBride
Middleton Way
Middleton
Manchester
M244DP
www.mcbride.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: