Logona Tamponek na pupínky bio máta, Clear Skin 6 ml

Logona Tamponek na pupínky bio máta, Clear Skin 6 ml

  • Bez DPH 199 Kč

Tamponek na pupínky Clear Skin je určen na lokální ošetření nedokonalostí. Antibakteriální složení z bylinných výtažků pomáhá vzniklý pupínek dezinfikovat, vysušit a urychlit jeho hojení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tamponek na pupínky Clear Skin od firmy Logona je určen na lokální ošetření pupínků. Jeho antibakteriální složení z výtažků z máty, šalvěje, vilínu a dalších bylin pomáhá vzniklý pupínek vydezinfikovat, vysušit a urychlit jeho hojení. Zároveň pomáhá eliminovat bakterie na pokožce a ochraňuje tak pokožku před vznikem dalších pupínků.

Máta peprná pomáhá upravovat činnost mazových žláz. Má chladivý a osvěžující účinek a působí antibakteriálně. Šalvěj pleť výborně čistí, odstraňuje nadbytečný maz a odumřelé buňky. Zároveň pleť mírně dezinfikuje, a zabraňuje tak výskytu a množení bakterií, které vytvářejí zánětlivé pupínky. Vilín viržinský celkově zklidňuje a zmírňuje začervenání způsobené zánětem. Kromě toho působí také mírně adstringentně, stahuje rozšířené póry, a předchází tak jejich ucpávání.

Dále obsažený výtažek ze zeleného čaje je kromě velkého množství antioxidantů bohatý také na zinek, který působí pozitivně na vzhled pleti. Pomáhá urychlovat hojení pupínků a jiných zánětlivých onemocnění a také působí preventivně proti jejich vzniku.

Použití: Pomocí aplikátoru naneste malé množství přípravku na pupínek.

Tip: Tamponek můžete použít také na dezinfekci a zmírnění svědění a pálení po poštípání hmyzem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?