Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan

Skladem > 5 ks

TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan je vhodná na různé kožní projevy spojené se zvětšením, citlivostí či zarudnutím a pomáhá vylučovat horkost.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Patero uhašení sopky je tradiční směsí obsahující zimolez japonský či violku tokijskou. Formule je určena zejména pro kožní problémy spojené s horkostí, které doprovází zvětšení, citlivost, zarudnutí apod.

Kombinace celkem pěti bylinek vylučuje toxickou horkost z organismu a pomáhá také odstranit horký toxin z podkoží a kůže. Formule Patero uhašení sopky dále ochlazuje horko v krvi i celkové horko z nadbytku a pomáhá zmenšovat různé zauzleniny v kůži apod.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 1-3x denně 4-10 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?