Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Patero uhašení sopky, pomáhá zlepšovat stav organismu při problémech s kožními i podkožními záněty, jako je například akné nebo při sklonech k hnisavým zánětlivým ložiskům.

Formule pomáhá bojovat zejména proti bakteriálnímu zánětu a hnisání. Kromě toho napomáhá regulovat funkci imunitního systému a pomáhá ho lépe zapojit do boje s infekcí. Rovněž napomáhá ke zlepšení prokrvení postižené oblasti, a tím k odplavení škodlivin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli neužívejte při menstruaci, nýbrž vysaďte v den počátku periody a opět obnovte užívání dva dny po ukončení periody.Tělo tak má možnost obnovit svoje harmonizační schopnosti a odpočinout si od pevného rytmu, co formule diktuje. U mužů a žen bez periody se zařadí u formule týdenní pauza po třítýdenním užívání.

Dávkování: Užívejte 1-3x denně 4-10 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Zimolez japonský, Smetanka mongolská, Zlateň indická, Violka tokijská, Zlatice převislá

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Nimbové mýdlo 75 g

Nimbové tuhé mýdlo pečuje o pokožku obličeje i celého těla, spolehlivě a šetrně ji dezinfikuje a pomáhá hojit drobná poranění i kožní onemocnění. Hojí akné, lupénku, mykózu i podrážděnou pleť.