Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při problémech s kožními i podkožními záněty, jako je akné nebo při sklonech k hnisavým zánětlivým ložiskům.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 011 Wu Wei Xiao Du Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Patero uhašení sopky pomáhá zlepšovat stav organismu při problémech s kožními i podkožními záněty, jako je například akné nebo při sklonech k hnisavým zánětlivým ložiskům.

Formule pomáhá bojovat zejména proti bakteriálnímu zánětu a hnisání. Kromě toho napomáhá regulovat funkci imunitního systému a pomáhá ho lépe zapojit do boje s infekcí. Rovněž napomáhá ke zlepšení prokrvení postižené oblasti, a tím k odplavení škodlivin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 1-3x denně 4-10 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?