Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 013 Fang Feng Tong Sheng Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 013 Fang Feng Tong Sheng Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 013 Fang Feng Tong Sheng Wan neboli Čistý tok řeky pomáhá zlepšovat stav organismu v případě kožních zánětů provázených hnisáním a při pocitech horka po ofouknutí. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 013 Fang Feng Tong Sheng Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Čistý tok řeky pomáhá zlepšovat stav organismu v případě kožních zánětů provázených hnisáním a při pocitech horka po ofouknutí. Zlepšuje stav při horečkách i zánětech různého původu a napomáhá rychlejší regeneraci organismu.

Směs je účinná při zánětlivých procesech projevujících se horečkou, třesavkou nebo hnisáním na kůži či sliznicích dýchacích cest. Užívá se rovněž u zánětlivých komplikací ekzému, vyvolaných bakteriemi či viry.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček v případě mírného průběhu. U akutních stavů lze podat až 20-30 kuliček, 2-3x za sebou po dvou hodinách. Poté pokračujte dávkováním 3-4 x denně 8-16 kuliček dle intenzity potíží.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Zlatice převislá, Ledebouriela seselovitá, Šišák bajkalský, Platykodon Velkokvětý, Klanošanta jemnolistá, Pivoňka bělokvětá, Děhel čínský, Atraktylis velkohlavý, Koprníček wallichův, Zázvor obecný, Koptis čínský, Máta mnohokalichová, Lékořice uralská, Mikrokrystalická celulóza, Stearan hořečnatý, Oxid křemičitý koloidní

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?