Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 016 Dao Chi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 016 Dao Chi Wan

Doplněk stravy "Mistrovské odvedení rudého" je kombinací bylin, které pomáhají bojovat s podrážděním, horkostí, bušením srdce či močovými infekcemi.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy 016 "Mistrovké odvedení rudého" v sobě kombinuje několik bylin, které se v tradiční čínské medicíně osvědčily při pocitech horka či pálení v obličeji, při bušení srdce a pocení při emoční zátěži, aftech v ústech či močových infekcích. Tyto problémy často vznikají z psychických příčin, například z dlouhodobého napětí či nadměrného pracovního nasazení.

Doplněk v sobě spojuje účinky rehmanie, lopateru, sítiny a lékořice, které se využívají při léčbě zánětů v dutině ústní či na močových cestách. Pomáhají bojovat proti nespavosti, bušení srdce, trémě nebo podráždění. Dle TCM jde při těchto obtížích o "přemíru ohně", kdy se horko dostává do vnitřních drah těla, a vznikají tak infekce apod. Výše uvedené byliny pak napomáhají tyto infekce či záněty odstraňovat.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?