Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan

TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan neboli Čtvero spěšných pomocníků obsahuje koncentrovaný bylinný extrakt sestavený podle tradiční čínské medicíny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Čtvero spěšných pomocníků obsahuje směs bylin podle tradiční čínské medicíny doporučovanou při průjmech.

Koncentrované pilulky Lanzhau Pharmaceutical vychází ze starodávné čínské medicíny. Formule 018 obsahuje čtyři rostliny, a to koniklec čínský, jasan, koptis a korkovník amurský. Jasan ovlivňuje činnost střevního traktu a hospodaření s vodou v organismu. Byliny jsou podle tradičních receptur smíchány a vařeny, čím vzniká koncentrovaný extrakt. Ten se poté lisuje do kuliček určených k přímému použití.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte v akutních stavech až 3× denně 16 kuliček, u chronických stavů je vhodné kontaktovat terapeuta čínské medicíny a stav konzultovat, obvykle se jedná o složitější stav.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?