Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan neboli Čtvero spěšných pomocníků pomáhá zlepšovat stav organismu při průjmech provázených hlenem a krví ve stolici.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 018 Bai Tou Weng Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Čtvero spěšných pomocníků pomáhá zlepšovat stav organismu při průjmech provázených hlenem a krví ve stolici.

Formule působí protizánětlivě a pomáhá dezinfikovat střevní trakt od mikroorganismů, které vyvolávají průjem. Kromě toho pomáhá obnovovat výstelku střevní stěny a zajistit správné hospodaření s tekutinami ve střevním traktu, čímž pomáhá zastavit průjem.

Směs se užívá v případech průjmů doprovázených křečemi, pálení nebo svědění v konečníku a přítomnosti krve, hlenu nebo hnisu ve stolici.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Užívejte v akutních stavech až 3x denně 16 kuliček, u chronických stavů je vhodné kontaktovat terapeuta čínské medicíny a stav konzultovat, obvykle se jedná o složitější stav.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.