Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 042 Dan Shen Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 042 Dan Shen Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 042 Dan Shen Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestivosti v oblasti solar plexus či na hrudi. Rovněž pomáhá v případě zvýšené hladiny cholesterolu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 042 Dan Shen Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Ušlechtilost lotosového květu pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestivosti v oblasti solar plexus či na hrudi. Rovněž pomáhá v případě zvýšené hladiny cholesterolu.

Formule pomáhá ulevit od bolesti na hrudi či okolo srdce, a kromě toho zlepšuje proudění krve a funkci krevního oběhu. Vzhledem k obsahu šalvěje navíc formule příznivě účinkuje na hladinu cholesterolu v krvi. 

Směs se užívá v případech bolesti na hrudi, bušení srdce a podrážděnosti a v případě zvýšené hladiny cholesterolu v krvi.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3krát denně 8-16 kuliček. Směs se užívá dlouhodobě. Účinek lze pozorovat po měsíci.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Šalvěj červenokořenná, Amomum villosum, Santal bílý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?