Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 042 Dan Shen Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 042 Dan Shen Wan

TCM formule 042 Dan Shen Wan je vhodná při pocitu tlaku na hrudi, ale také problémech v oblasti slinivky, jater, žlučníku nebo žaludku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 042 Dan Shen Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Ušlechtilost lotosového květu se užívá v případech různých problémů v oblasti slivinky, jater, žlučníku či žaludku. Je také vhodná při pocitu tlaku na hrudi, mezi žebry a kolem žaludku.

Formule Ušlechtilost lotosového květu obsahuje například šalvěj, která působí příznivě na stav cév, a také bílý santal, jenž má výborné účinky na mysl, činnost mozku i celý nervový systém. Formule vyživuje krev a rozpouští její blokády. Kromě toho zahřívá střední ohniště, upravuje oběh krve a životní energie čchi. Tak rozptyluje tlak a pocit stísněnosti na hrudi.

 

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3krát denně 8-16 kuliček. Směs se užívá dlouhodobě. Účinek lze pozorovat po měsíci.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?