Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Únik z obručí, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestivé a slabé menstruaci či při zpožďujícím se cyklu.

Formule pomáhá ulevit od bolesti při menstruaci a podílí se na úpravě nepravidelného menstruačního cyklu. Kromě toho pomáhá ulevit i od bolesti způsobené cystami a od bolesti při pohlavním styku.

Směs se užívá v případě bolestí břicha a při bolestivé menstruaci - obzvlášť před a na začátku krvácení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček po dobu nejméně čtyř týdnů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Pivoňka bělokvětá, Děhel čínský, Rehmanie lepkavá, Broskvoň obecná, Světlice barvířská, Koprníček wallichův

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.