Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan

Skladem > 5 ks

TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan neboli Únik z obručí je vhodná pro ženy trpící nedostatkem krve nebo její blokádou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Únik z obručí je tradičně podávána ženám, které trpí na problémy spojené s nedostatkem krve či její blokádou. Směs pěti bylin pomáhá podle tradiční čínské medicíny doplňovat krev a harmonizovat její tok.

Formule obsahuje například děhel čínský, který působí příznivě na celý ženský urogenitální systém a zároveň přispívá k správné funkci krevního systému i transportu kyslíku. Na cévní soustavu i krevní tlak působí pozitivně také rehmanie. Pivoňka bělokvětá má příznivé účinky na ženský organismus při menopauze.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3× denně 8 kuliček po dobu nejméně čtyř týdnů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?