Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan

TCM formule 052 Tao Hong Si Wu Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Únik z obručí, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestivé a slabé menstruaci či při zpožďujícím se cyklu.

Formule pomáhá ulevit od bolesti při menstruaci a podílí se na úpravě nepravidelného menstruačního cyklu. Kromě toho pomáhá ulevit i od bolesti způsobené cystami a od bolesti při pohlavním styku.

Směs se užívá v případě bolestí břicha a při bolestivé menstruaci - obzvlášť před a na začátku krvácení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček po dobu nejméně čtyř týdnů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Pivoňka bělokvětá, Děhel čínský, Rehmanie lepkavá, Broskvoň obecná, Světlice barvířská, Koprníček wallichův

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.