Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan

Skladem 3 - 5 ks

TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan neboli Růst hory Tchaj je určená pro těhotné ženy, a to hlavně v prvním trimestru.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Růst hory Tchaj je založená na směsi bylin, která je známá již od třetího století. Obsahuje například pivoňku bělokvětou nebo děhel čínský.

Formule Růst hory Tchaj je určena pro těhotné ženy, a to zejména v prvním trimestru. Dle TCM harmonizuje oblast jater a sleziny. Vyživuje a doplňuje krev (zejména jater), doplňuje slezinu a prospívá qi. Díky děhelu čínskému pomáhá také posilovat krevní oběh.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Směs se podává zejména v prvních třech měsících těhotenství, ale může se podávat i v kteroukoliv jinou dobu během těhotenství (například v případě předčasných děložních stahů v jeho závěru).

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?