Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan neboli Růst hory Tchaj pomáhá zlepšovat stav organismu při těhotenských křečích a předčasných děložních stazích. Kromě toho slouží jako podpora těhotenství.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 056 Dang Gui Shao Yao Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Růst hory Tchaj pomáhá zlepšovat stav organismu při těhotenských křečích a předčasných děložních stazích. Kromě toho slouží jako podpora organismu v těhotenství.

Formule pomáhá zmírnit předčasné děložní stahy, pomáhá ulevit při pocitech pobolívání v podbřišku při těhotenství či tlaku v malé pánvi. Příznivě ovlivňuje zdravotní stav také u těhotných žen trpících anémií nebo trávicími problémy.

Směs se užívá v případech těhotenských křečí, bolestí bederní páteře v těhotenství a jako prevence těhotenské chudokrevnosti a těhotenských komplikací, jako je krvácení, předčasné děložní stahy, obtížné močení či otoky dolních končetin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Směs se podává zejména v prvních třech měsících těhotenství, ale může se podávat i v kteroukoliv jinou dobu během těhotenství (například v případě předčasných děložních stahů v jeho závěru).

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.