Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 077 Jian Pi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 077 Jian Pi Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 077 Jian Pi Wan neboli Kultivace rýžového pole pomáhá zlepšovat stav organismu při špatném trávení spojeným s nechutenstvím, při průjmu, říhání a pocitu plnosti v žaludku po jídle.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 077 Jian Pi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Kultivace rýžového pole pomáhá zlepšovat stav organismu při špatném trávení spojeným s nechutenstvím, při průjmu, říhání a pocitu plnosti v žaludku po jídle.

Formule podporuje funkci slinivky a ostatních orgánů spolupracujících na trávení a funguje jako prevence proti nadýmání, průjmu, únavě po jídle a tlaku v žaludku.

Směs se užívá v případě únavy zhoršující se po jídle, pocitu plnosti či distenze v nadbřišku, kašovité nebo průjmovité stolice a nechutenství.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně po 8 kuličkách 30 minut po jídle. Směs je třeba podávat po dobu tří týdnů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Atraktylis velkohlavý, Pazvonek chloupkatý, Mandarinka obecná, Ječmen obecný, Citrus reticulata, Hloh klínovitý, kukuřičný škrob, Rýžový škrob, Leštící látka: talek

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.