Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 091 Run Chang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 091 Run Chang Wan

TCM formule 091Run Chang Wan neboli Naplnění vyschlého řečiště pomáhá zlepšovat stav organismu při chronické zácpě provázené suchou stolicí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 091Run Chang Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Naplnění vyschlého řečiště pomáhá zlepšovat stav organismu při chronické zácpě provázené suchou stolicí.

Formule přispívá ke zlepšení stavu při chronické zácpě se suchou stolicí, která patří k civilizačním chorobám a je vyvolána především nevhodným složením stravy, nedostatečným přísunem tekutin, stresem a nedostatkem pohybu. Mezi časté doprovodné příznaky patří žízeň, pocit suchosti v ústech, suchá kůže, lámavé nehty a vlasy.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Nepodávat v těhotenství.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 kuliček. Účinek lze pozorovat po dvou týdnech, poté dle potřeby v udržovací dávce 3krát 2-4 kuličky do objevení se normální stolice.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Vlasy

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?