Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 092 Ma Zi Ren Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 092 Ma Zi Ren Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 092 Ma Zi Ren Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Spuštění džunky na řeku, pomáhá zlepšovat stav organismu v případě zácpy provázené tuhou stolicí.

Formule přispívá ke zlepšení stavu při zácpě s tuhou stolicí, která patří k civilizačním chorobám a je vyvolána především nevhodným složením stravy, nedostatečným přísunem tekutin, stresem a nedostatkem pohybu. Mezi časté doprovodné příznaky patří žízeň, pocit suchosti v ústechsuchá kůželámavé nehty a vlasy, časté močení z důvodu narušené distribuce tekutin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Nepodávat v těhotenství.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček po dobu několika týdnů. Po obnovení správné funkce střev dávku opatrně snižujeme do ztracena, abychom umožnili střevu si upravenou činnost "osvojit".

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Pivoňka bělokvětá, Sezam indický, Šácholan čínský, Slivoň arménská, Herba palmati, Citrus reticulata

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.