Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 105 Shen Ling Bai Zhu Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 105 Shen Ling Bai Zhu Wan

TCM formule 105 Shen Ling Bai Zhu Wan neboli Vysušení zvlhlé krajiny pomáhá zlepšovat stav organismu při chronickém průjmu, škroukání v břiše a otocích nohou.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 105 Shen Ling Bai Zhu Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Vysušení zvlhlé krajiny pomáhá zlepšovat stav organismu při chronickém průjmu, škroukání v břiše a otocích nohou.

Formule pomáhá posilovat orgány, které se podílejí na trávení, přispívá ke zlepšení stavu při nechutenství, nadýmání, nechuti pít, sklonech k průjmu a při otocích.

Směs se užívá v případě zhoršeného trávení, tlaků v nadbřišku, průjmovité stolice, otoků, pocitů tíhy celého těla a bledé pleti.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček po dobu nejméně tří týdnů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?