Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 121 Tian Wang Bu Xin Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 121 Tian Wang Bu Xin Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 121 Tian Wang Bu Xin Wan neboli Elixír nebeského císaře pomáhá zlepšovat stav organismu při nespavosti, neklidu, nočním pocení a sklonu k bušení srdce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 121 Tian Wang Bu Xin Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Elixír nebeského císaře pomáhá zlepšovat stav organismu při nespavosti, neklidu, nočním pocení a sklonu k bušení srdce.

Formule pomáhá harmonizovat organismus a navracet ho do normálního stavu - tedy do klidu, potřebného k přibrždění rozběhlé mentální aktivity potřebnék usnutí a klidnému spánku.

Směs se užívá v případě duševní přepracovanosti, podrážděnosti, nesoustředěnosti, nespavosti s povrchním spánkem a častým buzením se v průběhu noci, lekavosti s bušením srdce a nočního pocení zejména na hrudi.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček (tedy nedávkuje se pouze na spaní - nejde o uspání, ale o změnu v organizmu). Účinek lze pozorovat po dvou až třech týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá, Zeravec východní, Děhel čínský, Ofiopogon japonský, Jujuba čínská, Chřest kočičínský, Klanopraška čínská, Krtičník ningpoenský, Šalvěj červenokořenná, Pazvonek chloupkatý, Pornatka kokosová, Platykodon Velkokvětý, Vitod tenkolistý

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.