Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 124 Gan Mai Da Zao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 124 Gan Mai Da Zao Wan

TCM formule 124 Gan Mai Da Zao Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při střídání nálady - plačtivosti a smíchu, rozrušenosti, nesoustředěnosti, nervozitě a častém zívání. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 124 Gan Mai Da Zao Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Třepetání praporců ve větru pomáhá zlepšovat stav organismu při střídání nálady - plačtivosti a smíchu, rozrušenosti, nesoustředěnosti, nervozitě a častém zívání. 

Formule pomáhá navracet emoční stabilitu a obnovu sebekontroly, pomáhá zmírňovat nervozitu, rozrušenost či nesoustředěnost a zmírňuje rovněž projevy úzkosti provázené pocením a bušením srdce. 

Směs se užívá v případě emoční nestability, střídání smíchu a pláče, nervozity, hysterie, nesmyslné mluvy a častého zívání.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Směs se neužívá v těhotenství.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 až 16 kuliček. Účinek lze pozorovat po třech až čtyřech týdnech.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Pšenice setá, Cibulka browniova, Jujuba čínská, Mimóza, Lékořice uralská, Rdesno mnohokvěté, Pornatka kokosová

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.