Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 133 Mai Men Dong Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 133 Mai Men Dong Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 133 Mai Men Dong Wan, neboli Naplnění malé číše, pomáhá zlepšovat stav organismu při suchém dráždivém kašli po infekcích či při fyzické námaze.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 133 Mai Men Dong Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Naplnění malé číše, pomáhá zlepšovat stav organismu při suchém dráždivém kašli po infekcích či při fyzické námaze.

Formule napomáhá správné regeneraci sliznice nosu, úst, dýchacích cest a žaludku. Působí preventivně protizánětlivě a brání atrofiím sliznic.

Směs se užívá v případě chronických plicních onemocnění, suchého kašle a pálení žáhy.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: naklíčené semeno ječmene, Kořen sedoulku japonského, Kořen pazvonku chloupkatého, Plod jujuby čínské, Oddenek pinelle trojčetné, Kořen lékořice uralské

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.