Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 162 Dang Gui Su

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 162 Dang Gui Su

TCM formule 162 Dang Gui Su neboli Ženský kořen života pomáhá zlepšovat stav organismu při menstruačních potížích - při nedostatečném, zpožďujícím se cyklu nebo slabém krvácení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 162 Dang Gui Su Lanzhou Pharmaceutical neboli Ženský kořen života pomáhá zlepšovat stav organismu při menstruačních potížích - při nedostatečném, zpožďujícím se cyklu nebo slabém krvácení.

Formule blahodárně působí na hormonální rovnováhu a úpravu cyklu, zlepšuje kvalitu pleti a podporuje krvetvorbu a výživu tkání.  

Směs se užívá v případě menstruačních poruch, opožďujícího se cyklu, snížení množství menstruační krve, anémie a bledé tváře.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně po 8 kuličkách po dobu několika týdnů až měsíců.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?