Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 162 Dang Gui Su

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 162 Dang Gui Su

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 162 Dang Gui Su neboli Ženský kořen života pomáhá zlepšovat stav organismu při menstruačních potížích - při nedostatečném, zpožďujícím se cyklu nebo slabém krvácení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 162 Dang Gui Su Lanzhou Pharmaceutical neboli Ženský kořen života pomáhá zlepšovat stav organismu při menstruačních potížích - při nedostatečném, zpožďujícím se cyklu nebo slabém krvácení.

Formule blahodárně působí na hormonální rovnováhu a úpravu cyklu, zlepšuje kvalitu pleti a podporuje krvetvorbu a výživu tkání.  

Směs se užívá v případě menstruačních poruch, opožďujícího se cyklu, snížení množství menstruační krve, anémie a bledé tváře.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně po 8 kuličkách po dobu několika týdnů až měsíců.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Děhel čínský, Atraktylis velkohlavý, Koprníček wallichův, Jujuba čínská

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.