Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan

TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan neboli Lesk nefritového šperku se v tradiční čínské medicíně doporučuje při únavě očí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Lesk nefritového šperku je v tradiční čínské medicíně používána pro stavy, jako jsou únava či suchost očí, zhoršení zraku po dlouhém čtení a další těžkosti.

Formule Lesk nefritového šperku se nasazuje při problémech spojených se stoupající energií jater a nedostatku jinu jater a ledvin. Obsažené bylinky posilují jin ledvin a jater. Dále ochlazují horko a stahují stoupající jang jater. Rehmanie působí příznivě na cévní soustavu a krevní tlak.

Koncentrované pilulky Lanzhau Pharmaceutical vychází ze starodávné čínské medicíny. Vybrané byliny jsou podle tradičních receptur smíchány a vařeny, čím vzniká koncentrovaný extrakt. Ten se poté lisuje do kuliček určených k přímému použití.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3× denně 8 kuliček. Účinek lze u zrakových potíží z únavy pozorovat již po třech dnech, u dlouhodobých potíží se v závislosti na stavu užívání prodlužuje na dva až tři měsíce.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, proto prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Zrak

Užití: vnitřní

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., kořen, Dřín lékařský, plod, Euryale železovitá, semeno, Žabník orientální, oddenek, Pornatka kokosová, dřeň, Pivoňka polokřovitá, kůra kořene, Kustovnice čínská, plod, Zlateň indická, květ, Jam čínský, oddenek

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?