Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan neboli Lesk nefritového šperku pomáhá zlepšovat stav organismu při únavě očí, suchosti očí, zhoršení zraku či světloplachosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Lesk nefritového šperku pomáhá zlepšovat stav organismu při únavě očí, suchosti očí, zhoršení zraku či světloplachosti.

Formule zlepšuje funkci a výživu jater a ledvin, podporuje krvetvorbu.Právě zlepšením výživy jater a ledvin směs pomáhá zmírňovat únavu očí, bolest a suchost očí a pocit drhnutí.

Směs se užívá v případě suchých očí a bolesti za očima, zhoršení zraku, zejména po únavě a dlouhém čtení, šerosleposti a světloplachosti.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 8 kuliček. Účinek lze u zrakových potíží z únavy pozorovat již po třech dnech, u dlouhodobých potíží se v závislosti na stavu užívání prodlužuje na dva až tři měsíce.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., kořen, Dřín lékařský, plod, Euryale železovitá, semeno, Žabník orientální, oddenek, Pornatka kokosová, dřeň, Pivoňka polokřovitá, kůra kořene, Kustovnice čínská, plod, Zlateň indická, květ, Jam čínský, oddenek

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.