Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan

Skladem 1 - 2 ks

TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan neboli Lesk nefritového šperku se v tradiční čínské medicíne doporučuje při únavě očí a zhoršení zraku zejména po čtení nebo při světloplachosti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 182 Qi Ju Di Huang Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Lesk nefritového šperku je v tradiční čínské medicíně používána pro stavy, jako je únava či suchost očí, zhoršení zraku po dlouhém čtení, šeroslepost či přecitlivělost na světlo. Doporučuje se také při suchosti sliznic, pomalé činnosti střev a pro ženy, které mají poruchy menstruačního krvácení.

Formule Lesk nefritového šperku se nasazuje při problémech spojených se stoupající energií jater a nedostatku jinu jater a ledvin. Obsažené bylinky posilují jin ledvin a jater, stejně jako nedostatečnou esenci ledvin a nedostatečnou krev. Dále ochlazují horko a stahují stoupající jang jater.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 8 kuliček. Účinek lze u zrakových potíží z únavy pozorovat již po třech dnech, u dlouhodobých potíží se v závislosti na stavu užívání prodlužuje na dva až tři měsíce.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Zrak

Užití: vnitřní

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rehmanie lepkavá modif., kořen, Dřín lékařský, plod, Euryale železovitá, semeno, Žabník orientální, oddenek, Pornatka kokosová, dřeň, Pivoňka polokřovitá, kůra kořene, Kustovnice čínská, plod, Zlateň indická, květ, Jam čínský, oddenek

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?