Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 194 Yang Ying Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 194 Yang Ying Wan

TCM formule 194 Yang Ying Wan neboli Hravost lesní opičky je vhodná v případech, kdy je organismus v rekonvalescenci. Hodí se také pro ženy po porodu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 194 Yang Ying Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Hravost lesní opičky je vhodná v případech, kdy je organismus v rekonvalescenci po dlouhotrvajících problémech, kdy bývají rezervy těla značně oslabeny. Je vhodná také pro ženy po porodu nebo všechny s náročným životním tempem. Směs posiluje yang ledvin a doplňuje jejich esenci. Dále vyživuje krev a rozptyluje studený vítr a vlhko.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček. Děti do dvanácti let užívají dávku poloviční.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Dioscorea opposita, Rehmannia glutinosa, Morinda ofticinalis, Epimedium sagittatum, Lycium Barbarum, Eucommia ulmoides, Dipsacus Asper, Paeonia lactiflora, Angelica polymorpha, Cornus officinalis, Nelumbium speciosum, Rosa laevigata, Cuscuta hygrophilae, Cinnamomum Cassia

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?