Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 194 Yang Ying Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 194 Yang Ying Wan

  • Značka: Lanzhou Pharmaceutical
  • Balení: 192-200 kuliček, 33 g
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je nedostupné.

TCM formule 194 Yang Ying Wan neboli Hravost lesní opičky pomáhá zlepšovat stav organismu při chronických vysilujících nemocech a poporidní vyčerpanosti.  

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 194 Yang Ying Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Hravost lesní opičky pomáhá zlepšovat stav organismu při chronických vysilujících nemocech a poporodní vyčerpanosti. Jde o jednu z nejznámějších formulí pro dlouhověkost.

Směs je vhodná pro posílení organismu při nebo po chronických vysilujících nemocech, po porodu a po jakémkoli poranění. Doporučuje se i u fyzicky těžce pracujících lidí nebo u lidí s náročným životním tempem

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 kuliček. Děti do dvanácti let užívají dávku poloviční.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.