Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 202 Xuan Bi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 202 Xuan Bi Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 202 Xuan Bi Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Žár žhavého ohniště, pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech kloubů spojených s pálením či zarudnutím postiženého místa a také v případě dny.

Formule pomáhá odstraňovat vlhké horko, které se kumuluje převážně v kloubech a pomáhá zmírňovat bolesti.

Směs se užívá v případě bolestivých zarudlých oteklých kloubů, zhoršené hybnosti, revmatoidní artritidy, dny a zánětlivých kloubních onemocnění či dalších nespecifických artritid s průvodními známkami zánětu.

Použití: Formuli užívejte bez jídla a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 kuliček v závislosti na intenzitě obtíží dobu nejméně tří týdnů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Meruňka obecná, semeno, Slzovka obecná, Křemičitan hořečnatý, Vigna paprsčitá, Pinelie trojčetná, Zlatice převislá, Gardenie jasmínová, Hořec velkolistý, Morušovník bílý, Kurkuma dlouhá, Atraktylis vejčitá

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?