Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 202 Xuan Bi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 202 Xuan Bi Wan

TCM formule 202 Xuan Bi Wan neboli Žár žhavého ohniště pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech kloubů spojených s pálením či zarudnutím postiženého místa a také v případě dny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 202 Xuan Bi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Žár žhavého ohniště pomáhá zlepšovat stav organismu při bolestech kloubů spojených s pálením či zarudnutím postiženého místa a také v případě dny.

Formule pomáhá odstraňovat vlhké horko, které se kumuluje převážně v kloubech a pomáhá zmírňovat bolesti.

Směs se užívá v případě bolestivých zarudlých oteklých kloubů, zhoršené hybnosti, revmatoidní artritidy, dny a zánětlivých kloubních onemocnění či dalších nespecifických artritid s průvodními známkami zánětu.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 kuliček v závislosti na intenzitě obtíží dobu nejméně tří týdnů.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?