Nobilis Tilia Tea tree bio 5 ml

Nobilis Tilia Tea tree bio 5 ml

  • Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Tea Tree je čistá rostlinná silice z australského čajovníku vyráběná v lékopisné a bio kvalitě. Typická vůně tea tree je charakteristická svěžími bylinnými a balzamickými tóny, které působí na mnoho oblastí lidského organismu a éterický olej z tea tree patří rovněž mezi silice první pomoci.

Tea tree olej má především významné dezinfekční a antibakteriální účinky, naředěný jej lze používat na pokožku trpící akné, dermatitidami či jinými kožními onemocněními. Brání množení bakterií a dalších mikroorganismů a ihned zklidňuje podráždění či zarudnutí.

Olej z tea tree lze použít také k lokální dezinfekci například při kousnutí hmyzem. Tea tree pomáhá podporovat přirozenou regenerační schopnost tkání, proto je velmi oblíbeným pomocníkem při drobných poraněních a oděrkách. Zároveň zmírňuje otoky a působí také proti plísním.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil

Možné alergeny: Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.