Medikomed Tea tree, čajové dřevo 10 ml

Medikomed Tea tree, čajové dřevo 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej z tea tree je skvělým olejem první pomoci při výskytu drobných poranění či poštípání hmyzem. Je přirozeně antibakteriální a protizánětlivý a působí proti bolestem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Medikomed Tea Tre je éterický olej z čajovníku pocházejícího z daleké Austrálie. Je jedním z nejuniverzálnějších esenciálních olejů a má své stálé místo v domácí lékárničce. Vůně tea tree je bohatá na bylinné a kafrové tóny, jenž mají stimulační a tonizující účinek.

Tea tree olej je silným antibakteriálním prostředkem a je často využíván jako olej první pomoci při drobných poraněních. Dezinfikuje rány či popáleniny a působí také po poštípání hmyzem, kdy zmírňuje nepříjemné svědění. Je přirozeně protizánětlivý a antiseptický.

Éterický olej z tea tree je vhodný také pro péči o pokožku, zejména pak mastnou, problematickou či náchylnou k akné. Normalizuje tukový metabolismus pleti a harmonizuje produkci kožního mazu. Zároveň ulevuje od bolestí pohybového aparátu a působí příznivě při rýmě a nachlazení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku.

Upozornění: Éterický olej nepoužívejte nezředěný. Není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Melaleuca Alternifolia Oil

Možné alergeny: Melaleuca Alternifolia Oil

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.