Chaudhary Biosys Tea Tree, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Tea Tree, Nepál 10 ml

  • Bez DPH 67 Kč

Tea Tree esenciální olej je známý pro své dezinfekční a hojící účinky, je skvělý jako první pomoc při štípnutí hmyzem, působí i proti aftám a oparům. Dokonale čistí a dezinfikuje mastnou a problematickou pleť s akné. Jeho pronikavou vůni využijete při nachlazení a viróze, efektivně působí i na revmatismus a artritidu.

Tea Tree olej je jeden z nejznámějších a nejužitečnějších esenciálních olejů. Je možné ho používat neředěný přímo na pokožku, a využívat tak jeho především dezinfekčních a hojících účinků. Působí proti akné, je možné ho použít jako bodovou léčbu pupínků. Navíc podporuje regeneraci a je vhodný při bodnutí hmyzem. Uklidňuje podrážděnou pokožku.

Má antiseptické a antimykotické účinky, je velmi vhodný pro péči o poškozenou pokožku. Je nejsilnější přírodní dezinfekcí, spolehlivě ničí viry i bakterie. Při použití nepálí, působí rychle a navíc podporuje imunitu.

Použití: Vhodné pro masáže i do koupelí. U dětí použijte poloviční dávkování, chraňte oči.

Dávkování: Do 50 ml rostlinného oleje přidejte 25-30 kapek oleje, do koupele 10-15 kapek oleje.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Tea Tree esenciální olej (100 %)

Možné alergeny: Tea Tree esenciální olej

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.