Logona Tekuté mýdlo aloe a verbena, Daily Care - vyřazen 300 ml

Logona Tekuté mýdlo aloe a verbena, Daily Care - vyřazen 300 ml

Jemné tekuté mýdlo na ruce s Aloe vera, verbenou a extraktem z měsíčku účinně, avšak citlivě, myje i velmi citlivou pokožku rukou. Šetrné složení ruce nevysušuje, naopak je pěstí a stará se o jejich hydrataci.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemné tekuté mýdlo na ruce Logona s Aloe vera, verbenou a extraktem z měsíčku účinně, avšak citlivě, myje i velmi citlivou pokožku rukou. Šetrné složení je založeno na mycí bázi s tenzidy z kokosového oleje, a tudíž ruce nevysušuje, naopak je pěstí a stará se o jejich hydrataci.

Šťáva z Aloe vera rukám dopřává nejen dávku hydratace, ale také díky své mírně detoxikační funkci podporuje čisticí schopnost mýdla. Dodává pokožce látky, jenž přirozeně posilují její obranyschopnost a zároveň napomáhají urychlovat hojení drobných oděrek, prasklinek a ranek na které jsou ruce obzvláště náchylné.

Verbena kromě toho, že báječně voní po osvěžujících citrusech, dodává mýdlu také protizánětlivý a lehce antibakteriální účinek. Působí hojivě na popraskanou pokožku. Měsíček lékařský podporuje regenerační účinek verbeny a přináší úlevu podráždněné svědivé či zarudlé pleti.

Použití: Vmasírujte do vlhkých rukou, napěňte a opláchněte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?