Urtekram Tekuté mýdlo na ruce aloe vera 480 ml

Urtekram Tekuté mýdlo na ruce aloe vera 480 ml

Tekuté mýdlo Urtekram Aloe vera pečuje o namáhanou pokožku rukou, šetrně ji myje a zároveň zjemňuje a chrání před dehydratací. Obsažené rostlinné extrakty pokožku vyživují a hýčkají.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tekuté mýdlo Urtekram Aloe vera pečuje o namáhanou pokožku rukou, šetrně ji myje a zároveň zjemňuje a chrání před dehydratací. Obsažené rostlinné extrakty pokožku nejenom že vyživují a hýčkají, ale také brání vzniku drobných zánětů či záděr a aktivně hojí ty stávající.

Mýdlo šetrně avšak účinně myje pokožku rukou díky obsahu výtažků z Aloe vera v kombinaci s rostlinnými tenzidy. Ty vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí i s odolnými nečistotami a mastnotou a současně zanechá pokožku jemnou, pružnou a zbytečně ji nedráždí. Naopak, extrakty z Aloe mají skvělé zklidňující účinky, chrání pokožku před dehydratací a dodávají jí potřebné živiny.

Esenciální oleje z meduňky a máty mají výborné antibakteriální účinky, napomáhají regeneraci poškozené pokožky a současně ji chrání před opětovným poškozením i podrážděním. Pokožka rukou je tak spolehlivě umyta a zároveň ochráněna před přesušením, nepříjemným pnutím i vznikem záděr.

Použití: Malé množství mýdla aplikujte na navlhčenou pokožku rukou a lehce napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?