Urtekram Tekuté mýdlo na ruce bez parfemace 380 ml

Urtekram Tekuté mýdlo na ruce bez parfemace 380 ml

  • Bez DPH 178 Kč

Tekuté mýdlo bez parfemace je vhodné pro každodenní péči i o tu nejcitlivější pokožku, kterou šetrně a bez nežádoucího vysušování myje. Krémová pěna spolehlivě odstraní i odolnější nečistoty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tekuté mýdlo Urtekram bez parfemace je vhodné pro každodenní péči i o tu nejcitlivější pokožku, kterou šetrně a bez nežádoucího vysušování myje. Krémová pěna spolehlivě odstraní i odolnější nečistoty a zároveň pokožku zanechá vláčnou a pružnou díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. Jemné pečující složení zaručí péči vhodnou pro každý den.

Jemné tekuté mýdlo bez přidané parfemace i esenciálních olejů pečuje o pokožku rukou a současně ji šetrně a spolehlivě myje díky množství šťávy z Aloe vera. Aloe má skvělé zklidňující a harmonizační účinky, pokožku zjemňuje, zklidňuje a chrání před dehydratací i vznikem podráždění. Šťáva z Aloe společně s rostlinnými tenzidy vytvoří krémovou pěnu, která lehce smývá i odolné nečistoty a mastnotu.

Mýdlo nejenom účinně myje, ale také pečuje i o tu nejcitlivější pokožku rukou náchylnou k alergiím i častému podráždění. Tekuté mýdlo bez parfemace pokožku při každodenním použití nejenom účinně myje, ale také o ni pečuje a chrání ji před podrážděním i dehydratací.

Očista a péče v jednom

Tekuté mýdlo Urtekram s výtažkem bez parfemace nevysušuje a nedráždí ani velmi citlivou pokožku rukou. Běžná mýdla obsahují syntetické sulfáty, které neblaze působí na citlivou pleť. Tekuté mýdlo Urtekram naproti tomu obsahuje pěnidla založená na přírodní bázi, díky čemuž mýdlo zbytečně nevysušuje pokožku, nenarušuje její ochrannou bariéru a naopak ji zanechává dokonale jemnou a příjemně hydratovanou. 

I pro velmi citlivou pokožku

Tekuté mýdlo Urtekram má vysoký obsah extraktu z Aloe vera, jež se vyznačuje významnými hydratačními účinky. Aloe vera dodává pokožce potřebnou vláhu, osvěžuje ji a zároveň má zklidňující účinky, takže efektivně zmírňuje jakékoliv podráždění. Tato varianta tekutého mýdla je zcela bez přidané parfemace z éterických olejů, díky čemuž je vhodné i pro velmi citlivou pokožku. 

Hydratovaná a zklidněná pokožka

Tekuté mýdlo je vhodné pro každodenní péči o pokožku celé rodiny a nedráždí ani velmi citlivou pleť. Nevysušuje ani při častém mytí rukou a rostlinné výtažky z Aloe vera a damašské růže o pokožku důkladně pečují. Vitamin E chrání pokožku před předčasným stárnutím a poškozením volnými radikály a podporuje její přirozenou regeneraci. 

Použití: Malé množství mýdla napěňte v dlaních a poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?