Urtekram Tekuté mýdlo na ruce brown sugar 480 ml

Urtekram Tekuté mýdlo na ruce brown sugar 480 ml

Tekuté mýdlo Urtekram Brown sugar pečuje o namáhanou pokožku rukou, šetrně ji myje a zároveň zjemňuje a chrání před dehydratací. Obsažené rostlinné extrakty z třtinového cukru pleť vyživují a aktivně zklidňují.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tekuté mýdlo Urtekram Brown sugar pečuje o namáhanou pokožku rukou, šetrně ji myje a zároveň zjemňuje a chrání před dehydratací. Obsažené rostlinné extrakty ze třtinového cukru pokožku nejenom že vyživují a hýčkají, ale také aktivně zjemňují a posilují.

Mýdlo šetrně avšak účinně myje pokožku rukou díky obsahu třtinového cukru v kombinaci s rostlinnými tenzidy. Ty vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí i s odolnými nečistotami a mastnotou a současně zanechá pokožku jemnou, pružnou a zbytečně ji nedráždí. Naopak, třtinový cukr má skvělé harmonizační účinky a dokáže zklidnit i podrážděnou začervenalou pokožku.

Mýdlo je navíc obohaceno o levandulový esenciální olej, který dodává nejenom příjemnou uklidňující vůni, ale také pečuje o pokožku rukou. Chrání před vznikem zánětů a podráždění a aktivně léčí záděry i drobné záněty. Díky jemnému přírodnímu složení s obsahem třtinového cukru je mýdlo vhodné pro každodenní péči i o citlivou pokožku rukou, kterou zjemňuje, regeneruje a chrání před dehydratací i podrážděním.

Použití: Malé množství mýdla aplikujte na navlhčenou pokožku rukou a lehce napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Mýdlo je vhodné pro pravidelné každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?