Urtekram Tekuté mýdlo na ruce růžové 380 ml

Urtekram Tekuté mýdlo na ruce růžové 380 ml

  • Bez DPH 178 Kč

Růžové tekuté mýdlo je vhodné pro každodenní péči o pokožku rukou. Krémová pěna zanechá pokožku vláčnou a pružnou díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera a extraktu z damašské růže.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Růžové tekuté mýdlo Urtekram je vhodné pro každodenní péči o pokožku rukou, kterou šetrně a bez nežádoucího vysušování myje. Krémová pěna spolehlivě odstraní i odolnější nečistoty a zároveň pokožku zanechá vláčnou a pružnou díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera a extraktu z damašské růže. Jemné pečující složení zaručí péči vhodnou pro každý den.

Jemné tekuté mýdlo pečuje o pokožku rukou a současně ji šetrně a spolehlivě myje díky množství šťávy z Aloe vera. Aloe má skvělé zklidňující a harmonizační účinky, pokožku zjemňuje, zklidňuje a chrání před dehydratací i vznikem podráždění. Šťáva z Aloe společně s rostlinnými tenzidy vytvoří krémovou pěnu, která lehce smývá i odolné nečistoty a mastnotu.

Mýdlo nejenom účinně myje, ale také pečuje o pokožku rukou a zklidňuje ji. Výtažky z damašské růže a pelargonie pokožku aktivně harmonizují, zjemňují a hojí drobná poranění. Růžové tekuté mýdlo pokožku při každodenním použití nejenom účinně myje, ale také o ni pečuje a chrání ji před podrážděním i dehydratací.

Očista a péče v jednom

Tekuté mýdlo Urtekram s výtažkem z damašské růže  chrání a pečuje o vaši pokožku během mytí a nevysušuje ji. Časté mytí rukou dokáže vytvořit na pokožce pořádnou neplechu, zejména kvůli syntetickým sulfátům. Tekuté mýdlo Urtekram naproti tomu obsahuje pěnidla založená na přírodní bázi, díky čemuž mýdlo zbytečně nevysušuje pokožku, nenarušuje její ochrannou bariéru a naopak ji zanechává dokonale jemnou a příjemně hydratovanou. 

Smyslná vůně

Tekuté mýdlo Urtekram má vysoký obsah extraktu z Aloe vera, jež se vyznačuje významnými hydratačními účinky. Aloe vera dodává pokožce potřebnou vláhu, osvěžuje ji a zároveň má zklidňující účinky, takže efektivně zmírňuje jakékoliv podráždění. Výtažek z růže damašské pak podporuje regeneraci pokožky a zároveň mýdlu dodává smyslnou květinovou vůni. 

Příjemně hydratovaná pokožka

Tekuté mýdlo je vhodné pro každodenní péči o pokožku celé rodiny a nedráždí ani citlivou pleť. Nevysušuje ani při častém mytí rukou a rostlinné výtažky z Aloe vera a damašské růže o pokožku důkladně pečují. Éterický olej z pelargonie zklidňuje citlivou pokožku, zjemňuje ji a podporuje hojení. 

Použití: Malé množství mýdla napěňte v dlaních a poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?