Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

MÁDARA Tekuté mýdlo na tělo osvěžující, Mint Absinthe 300 ml

MÁDARA Tekuté mýdlo na tělo osvěžující, Mint Absinthe 300 ml

Osvěžující tekuté mýdlo na tělo šetrně pečuje a myje díky složení na bázi Aloe vera šťávy. Aloe společně s extrakty z mořských řas a pelyňku pokožku zjemňují a zklidňují.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Osvěžující tekuté mýdlo na tělo MÁDARA Mint Absinthe šetrně pečuje i o citlivou pokožku, lehce ji myje, odstraňuje nečistoty a současně ji příjemně provoní díky obsahu esenciálních olejů. Mýdlo má zjemňující a hydratační účinky díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera, zanechává pokožku vláčnou a zklidněnou.

Jemné složení na bázi Aloe vera šťávy a rostlinných tenzidů lehce smývá z pokožky nečistoty, aniž by ji zbytečně vysušovalo. Naopak, Aloe vera společně s extrakty z mořských řas a pelyňku pokožku zjemňují a zklidňují. Uzamykají v ní hydrataci a chrání před podrážděním. Tekuté mýdlo osvěží tělo i mysl díky obsahu oleje z máty peprné. Máta má příjemné prokrvující a stimulační účinky, zlepšuje prokrvení pokožky a povzbuzuje tak i mysl.

Lotyšská značka přírodní kosmetiky Mádara je typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahují bio certifikované extrakty z rostlin, které jsou výjimečné vysokým obsahem aktivních látek. Mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Použití: Mýdlo naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046, Riga, Lotyšsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?