Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Yope Tekuté mýdlo s TGA formulí zelený čaj a máta peprná 500 ml

Yope Tekuté mýdlo s TGA formulí zelený čaj a máta peprná 500 ml

Mýdlo s jemnými kokosovými tenzidy je ideální volbou i pro citlivější pokožku. Šetrně ji umyje, zklidní a zanechá ji krásně vláčnou. S vůní zeleného čaje a máty, které mají navíc regenerační účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tekuté mýdlo s TGA formulí voní po zeleném čaji a mátě peprné, jež jsou také známé pro své antioxidační účinky. Mýdlo Yope vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním obalem s motivem slona, který se bude vyjímat v každé koupelně. Šetrné složení bez sulfátů, barviv či živočišných surovin je přátelské i k citlivé pokožce.

Tekuté mýdlo Yope s TGA formulí má nejen úžasnou osvěžující vůni, ale především obsahuje pouze jemné kokosové tenzidy, které pokožku nedráždí ani nevysušují. Vytvářejí krásně krémovou pěnu a ruce pečlivě umyjí. Ve složení mýdla nechybí ani pečující složky v podobě glycerinu, panthenolu nebo allantoinu, které vynikají svými zklidňujícími účinky, předejdou začervenání pokožky a zanechají ji vláčnou. Výtažky ze zeleného čaje a máty nejen báječně voní, ale také mají regenerační a antioxidační účinky.

Použití: Malé množství mýdla naneste na navlhčenou pokožku rukou, důkladnou masáží promasírujte a poté opláchněte čistou vodou.

Výrobce: YOPE sp. z o.o., ul. Wiśniowa 38 , 02-520, Warszawa,, Polsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?