Yope Tekuté mýdlo verbena 500 ml

Yope Tekuté mýdlo verbena 500 ml

Šetrné mýdlo s ostře citrusovou vůní je vhodné i pro citlivou pokožku. Šetrně ji umyje a současně podpoří její hydrataci. A krásný obal už je jen třešničkou na dortu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pokud máte rádi neobvyklé vůně, vyzkoušejte tekuté mýdlo s verbenou. Okouzlí vás svou ostře citrusovou vůní, která vás okamžitě probere. Mýdlo má velmi šetrné složení, nedráždí pokožku a je ideální pro časté používání. Má hydratační účinky a díky obsahu panthenolu a allantoinu pokožku zklidňuje.

Produkty Yope vás ihned přitáhnou svými veselými obaly, kterou se stanou ozdobou každé koupelny. Tekuté mýdlo verbena je právě jedním z nich. Obsahuje pouze jemné tenzidy, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí i pokožce. Šetrně ji umyjí a díky obsahu glycerinu jí dodají potřebnou hydrataci a regeneruje ji. Přidaný výtažek z verbeny má pak antibakteriální účinky a postará se o to, aby byla pokožka krásně hebká a jemná na dotek.

Použití: Na navlhčené ruce naneste trochu mýdla, důkladně promněte, abyste vytvořili pěnu, a poté opláchněte čistou vodou.

Výrobce: YOPE sp. z o.o., ul. Wiśniowa 38, 02-520 Warszawa, Polsko, http://yope.me/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?