ZAO Tekuté oční linky 073 Emerald Green

ZAO Tekuté oční linky 073 Emerald Green

Tekuté oční linky obsahují intenzivní minerální pigmenty a díky velmi tenkému štětečku umožňují precizní nalíčení. Náhradní náplň šetří peníze, a neví je ekologičtější.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tekuté oční linky ZAO Black vám pomohou vytvořit elegantní líčení, které nikdy nevyjde z módy. Obsahují kvalitní minerální pigmenty, které zajistí intenzivní a dlouhotrvající nalíčení. Velmi tenký štěteček vám umožní vytvořit opravdu jemnou linku, která podtrhne tvar vašich očí.

Náhradní náplň šetří vaši peněženku, a navíc je ekologičtější. Snadno ji přendáte do původního obalu, a můžete ji hned začít používat. Oční linky jsou snadným způsobem, jak vytvořit líčení, které podtrhne přirozenou krásu vašich očí. Smaragdově zelený odstín bude ladit hlavně k hnědým očím. Linky ZAO jsou vyrobeny tak, aby je snesly i citlivé oči. V jejich složení tak nenajdete alkohol, ale naopak ingredience jako šťávu z Aloe vera, výtažek z bambusu nebo bambucké máslo. Díky nim se nemusíte obávat podráždění očí. Společně navíc ochrání jemnou pokožku víčka před vysušením.

Použití: Za pomoci aplikátoru vytvořte tenkou linku podle linie horních a/nebo spodních řas.

Barva: smaragdová, zelená

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?