Lavera Tekuté oční linky hnědá, Trend Sensitiv 4 ml

Lavera Tekuté oční linky hnědá, Trend Sensitiv 4 ml

Přírodní tekutá oční linka Lavera Trend Sensitiv v čokoládově hnědém odstínu vykouzlí precizní make-up jako od profesionála. Díky praktickému aplikátoru dokážete snadno vytvořit přesnou, bezchybnou linii. Pečlivě volená kombinace rostlinných másel, panenských olejů a rostlinných výtažků vytváří hladkou konzistenci výrobku, díky níž se jednoduše nanáší.  

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Přírodní tekutá oční linka Lavera Trend Sensitiv v čokoládově hnědém odstínu vykouzlí precizní make-up jako od profesionála. Díky praktickému aplikátoru dokážete snadno vytvořit přesnou, bezchybnou linku. Pečlivě volená kombinace rostlinných másel, panenských olejů a rostlinných výtažků vytváří hladkou konzistenci výrobku, díky níž se jednoduše nanáší.  

Arganový, kokosový a olivový olej spolu s kakaovým a bambuckým máslem jemně vyživují a hydratují oční víčka. Výtažek z lékořice dodáva příjemně chladivý pocit při aplikaci. Extrakt z rakytníku působí protizánětlivě a antisepticky. 

Přípravek je navíc obohacen o vitamín C a E, které nejen že přirozeně prodlužují jeho trvanlivost, ale zároveň mají silné regenerační schopnosti, což jemná pokožka očních víček určitě ocení. Přírodní složení nedráždí ani citlivé oči a je vhodné taktéž pro uživatele kontaktních čoček.

Použití: Pomocí aplikátoru namalujte na oční víčko tenkou, či silnější linku, podle toho jakého efektu chcete při líčení dosáhnout.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?