Klar Tekutý prášek z mýdlových ořechů 125 ml

Klar Tekutý prášek z mýdlových ořechů 125 ml

  • Bez DPH 32 Kč

Tekutý prací prostředek bez parfemace je vyroben z mýdlových ořechů. Je účinný vůči nečistotám a zároveň velice šetrný k barvám, proto ho můžete použít na tmavé, barevné i bílé oblečení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tekutý prací prostředek bez parfemace Klar je vyroben z mýdlových ořechů. Je tak účinný vůči nečistotám a zároveň velice šetrný k barvám, proto ho můžete použít na tmavé, barevné i bílé oblečení, syntetické materiály i čistou bavlnu.

Hlavní účinnou látkou pracího prostředku je saponin, získaný z mýdlových ořechů. Ten se při kontaktu s vodou přemění v hutnou pěnu, která účinně odstraňuje nečistoty. Díky přírodnímu původu saponinu je prací prostředek šetrný ke tkanině, k pokožce nositele i k životnímu prostředí.

Prací prostředek má hodnotu pH 7, takže je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou, pro alergiky, ekzematiky i pro malé děti.

Použití: Na várku prádla přidejte 1 odměrku tekutého prášku přímo do bubnu pračky. Pokud je prádlo více znečištěné, můžete dávku až zdvojnásobit. Prášek můžete použít i pro praní v ruce.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua, Saponins, Lauryl Polyglucose, Fettalkoholsulfat C12-14-Natriumsalz, Tetrasodium-Iminodisuccinat, Potassium Cocoate, Alcohol Denat., Citric Acid, Xantan Gum

Možné alergeny: Alcohol Denat., Citric Acid

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez vůně, vhodné pro vegany

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?