ZAO Tekutý rozjasňovač 721 Pinky 4 g náplň

ZAO Tekutý rozjasňovač 721 Pinky 4 g náplň

Svěží narůžovělý odstín tekutého rozjasňovače vhodný pro pleť se studeným podtónem, rozzáří ji a vyživuje. Náhradní náplň šetří nejen peníze, ale i životní prostředí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Tekutý rozjasňovač 721 Pinky má světlý odstín s růžovými tóny a bude slušet především pokožce se studeným podtónem. Rozjasňovač skvěle splyne s přirozenou strukturou pleti a dodá jí zářivý jas. Díky kompaktnímu balení jej snadno schováte do jakékoliv kosmetické taštičky.

S náhradní náplní šetříte nejen peníze, ale i životní prostředí. Náplň do originálního obalu přendáte úplně snadno a rychle. Tekutý rozjasňovač ZAO je produkt, který umí zcela změnit vaše líčení. Rozjasňovač má velice jemnou tekutou strukturu, která přilne k pokožce a působí velice přirozeně. Obsahuje množství pleti prospěšných přírodních ingrediencí a díky jojobovému a mandlovému oleji pokožku vyživuje do hloubky.

Rozjasňovač nanášejte na vyvýšené partie obličeje, jako jsou spánky, oblast nad lícními kostmi či pod obočím. Odstíny ladící s vaším přirozeným podtónem pleti rozjasní vaši tvář a dokáží opticky zmírnit známky únavy. Tekutý rozjasňovač dodá tváři svěží a šťavnatý vzhled.

Použití: Přiloženým aplikátorem nebo čistými prsty naneste malé množství rozjasňovače na lícní kosti, spánky či pod obočí.

Barva - světlost: světlá

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?