Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Tělové mléko a mléko na ruce kokos 237 ml

Desert Essence Tělové mléko a mléko na ruce kokos 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Mléko na ruce i tělo s vůní kokosu o pokožku intenzivně pečuje díky bohatému složení plnému rostlinných olejů a bylinných extraktů. Pokožka rukou i celého těla je skvěle vyživena, zjemněna a posílena.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mléko na ruce i tělo Desert Essence o pokožku intenzivně pečuje díky bohatému složení plnému rostlinných olejů a bylinných extraktů. Pokožka rukou i celého těla je skvěle vyživena, zjemněna a posílena před dehydratací i poškozením. Jako bonus se vám dostane příjemné exotické kokosové vůně, která vás bude doprovázet ještě dlouho po aplikaci.

Tělové mléko pokožku skvěle zjemňuje a hydratuje do hloubky díky vysokému podílu olejů z jojoby, slunečnice a také kokosu. Ty jsou bohaté na množství vitaminů a nenasycených mastných kyselin, pleť aktivně zjemňují a posilují ji vůči nepříznivým vnějším vlivům a tím pádem i před známkami stárnutí.

Rostlinné oleje v kombinaci s výtažky z květů ibišku a mučenky skvěle zklidňují. Obzvlášť květ mučenky obsahuje množství flavonoidů, které mají blahodárné harmonizační účinky, mírní zarudnutí pleti a chrání ji před opětovným podrážděním. Tělové mléko je tak vhodné pro péči i o citlivou pokožku či o podrážděnou pleť po opalování. S tělovým mlékem se vaší pokožce dostane nejenom bohaté výživy, ale také příjemné exotické vůně kokosu.

Použití: Malé množství tělového mléka aplikujte na suchou čistou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte pravidelně, nejlépe po každé koupeli.

Ostatní kategorie: Mléka na ruce

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?