Desert Essence Tělové mléko a mléko na ruce mango 237 ml

Desert Essence Tělové mléko a mléko na ruce mango 237 ml

Mléko na ruce i tělo s vůní manga a mučenky o pokožku intenzivně pečuje díky bohatému složení plnému rostlinných olejů a bylinných extraktů. Pleť je skvěle vyživena, zjemněna a posílena.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mléko na ruce i tělo Desert Essence Mango o pokožku intenzivně pečuje díky bohatému složení plnému rostlinných olejů a bylinných extraktů. Pokožka rukou i celého těla je skvěle vyživena, zjemněna a chráněna před dehydratací i poškozením. A jako bonus se vám dostane příjemné exotické mangovo-mučenkové vůně, která vás bude doprovázet ještě dlouho po aplikaci. Mléko obsahuje mangové máslo, které se postará o dokonalou výživu pleti, uzamyká v ní tolik potřebnou hydrataci a pleť regeneruje.

Tělové mléko pokožku zjemňuje a hydratuje do hloubky díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. Aloe je bohaté na množství živin, vitaminů i minerálních látek, které se aktivně podílejí na zdraví pokožky. Pleť je tak zjemněna, hydratována do hloubky a zároveň si zachovává elasticitu i zdravý vzhled. Aloe v kombinaci s bambuckým máslem dodává pleti potřebné množství vitaminů a antioxidantů ochraňujících pokožku před známkami předčasného stárnutí.

O hydrataci a výživu se stará nejen bambucké máslo, ale také jojobový, slunečnicový a kokosový olej. Pokožka rukou je tak spolehlivě hydratována, zjemněna a ochráněna před podrážděním i poškozením. Lehké tělové mléko se do pokožky snadno vstřebává, aniž by na ní zanechávalo nepříjemný mastný film.

Použití: Přiměřené množství mléka naneste na pokožku celého těla, vmasírujte a nechte vstřebat.

Ostatní kategorie: Mléka na ruce

Typy pokožky: normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007, 11788 Hauppauge, New York Spojené Státy Americké, www.desertessence.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?