Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Tělové mléko a mléko na ruce neutral 237 ml

Desert Essence Tělové mléko a mléko na ruce neutral 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Mléko na tělo i ruce Neutral bez přidané parfemace obsahuje množství pečujících rostlinných výtažků, másel i olejů, které pokožku aktivně zjemňují.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mléko na tělo i ruce Desert Essence Neutral bez přidané parfemace obsahuje množství pečujících rostlinných výtažků, másel i olejů, které pokožku aktivně zjemňují a pečují o ni. Pleť je ochráněna před dehydratací i podrážděním, dostává se jí bohaté výživy i zklidnění případného podráždění.

Tělové mléko pokožku skvěle zjemňuje a hydratuje do hloubky díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. Aloe je bohaté na mnoho živin, vitaminů i minerálních látek, které se aktivně podílejí na zdraví pokožky. Aloe v kombinaci s bambuckým máslem a jojobovým olejem dodávají pleti vitaminy a antioxidanty ochraňující pokožku před známkami předčasného stárnutí.

Složení mléka je obohaceno o jojobový olej a vitamin E. Ty pleť skvěle regenerují, posilují a chrání ji před známkami stárnutí. Navíc, jojobový olej pronikne hluboko do pleti, kde uzamyká potřebné živiny. Lehké tělové mléko bez přidané parfemace dodává pleti výživu, ale zároveň pokožku zbytečně nezatěžuje a nevytváří nepříjemný lepivý film.

Použití: Malé množství tělového mléka aplikujte na suchou čistou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte pravidelně, nejlépe po každé koupeli.

Ostatní kategorie: Mléka na ruce

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, normální pokožka

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?