Desert Essence Tělové mléko a mléko na ruce vanilla chai 237 ml

Desert Essence Tělové mléko a mléko na ruce vanilla chai 237 ml

  • Bez DPH 244 Kč

Mléko na tělo i ruce s exotickou kořeněnou vůní obsahuje množství pečujících rostlinných výtažků, másel i olejů, které pokožku aktivně zjemňují. Potěší vás hřejivou pikantní vůní koření.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mléko na tělo i ruce Desert Essence s exotickou kořeněnou vůní obsahuje množství pečujících rostlinných výtažků, másel i olejů, které pokožku aktivně zjemňují a pečují o ni. Pleť je ochráněna před dehydratací i podrážděním, zatímco vám se dostane příjemné pikantní vůně.

Tělové mléko pokožku skvěle zjemňuje a hydratuje do hloubky díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera. Aloe je bohaté na množství živin, vitaminů i minerálních látek, které se aktivně podílejí na zdraví pokožky. Složení je navíc obohaceno o extrakty z čaje plné antioxidantů, které pokožku skvěle zklidňují, harmonizují a zároveň chrání před ztrátou elasticity.

Aloe v kombinaci s bambuckým máslem a jojobovým olejem dodávají pleti potřebné množství vitaminů a antioxidantů ochraňujících pokožku před známkami předčasného stárnutí. Lehké tělové mléko dodává pleti výživu, ale zároveň pokožku zbytečně nezatěžuje a nevytváří nepříjemný lepivý film. Naopak, doprovázet vás bude pouze příjemná kořeněná vůně vanilky a hřebíčku.

Použití: Malé množství tělového mléka aplikujte na suchou čistou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte pravidelně, nejlépe po každé koupeli.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Voní, ale spatne se vstreba / Irena 14. 10. 2015 19:29

Voní sice pěkně, ale vstřebávání je složité a navíc, což je pro mě horší, mi barví oblečení. Má hnědou barvu a pokud se nenechá dlouho zaschnout, tak nadělá smouhy na noční košili. Ani nepocituji, že by nějak hydratoval. Za mě ne.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?