Martina Gebhardt Tělové mléko bambucké máslo, Sheabutter 150 ml

Martina Gebhardt Tělové mléko bambucké máslo, Sheabutter 150 ml

Tělové mléko Shea Butter aktivně pečuje o potřeby suché pokožky náchylné k častému podráždění, začervenání i vysušení. Kombinace olejů a másel dodává pleti potřebné živiny a zároveň ji posiluje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemné tělové mléko Martina Gebhardt Shea Butter aktivně pečuje o potřeby suché pokožky náchylné k častému podráždění, začervenání i vysušení. Kombinace výživných olejů a pečujících másel dodává přecitlivělé pokožce potřebné živiny i hydrataci, zjemňuje ji, posiluje a chrání před svěděním i vznikem suchých šupinek.

Tělové mléko v sobě spojuje nejenom bambucké a kakaové máslo, ale olivový a mandlový olej. Všechny tyto pečující látky obsahují vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a vitaminů, obzvláště vitaminu E, které mají skvělé hydratační a regenerační účinky. Pokožku celého těla posilují, zjemňují a uzamykají v ní potřebnou vlhkost.

Jemné složení bez přidané parfemace o citlivou pokožku šetrně pečuje a zklidňuje ji díky obsahu růžové květové vody a také výtažku ze zeleného čaje. Kromě toho růžová voda uzamyká v hlubších vrstvách pleti hydrataci a aktivně pokožku chrání před začervenáním i nepříjemným pnutím. Tělové mléko i přes svou lehkou konzistenci intenzivně pečuje o suchou přecitlivělou pokožku, vyživuje ji a současně chrání před vznikem podráždění či alergických reakcí.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?