I+M Naturkosmetik Tělové mléko, Berlin 200 ml

I+M Naturkosmetik Tělové mléko, Berlin 200 ml

Tělové mléko Berlin s jemnou nevtíravou svěží vůní se do pokožky snadno vstřebává a zanechává ji jemnou a vyživenou. Obsažená výživná másla a oleje pokožku zjemňují a pečují o ni.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělové mléko I+M Berlin intenzivně pečuje o pokožku celého těla díky vysokému obsahu výživných másel, pečujících olejů a regeneračních rostlinných výtažků. Tělové mléko pokožku zjemňuje, vyživuje a propůjčuje jí sametovou hebkost.

Základ tělového mléka tvoří jojobový, olivový a arganový olej v kombinaci s bambuckým máslem. Všechny tyto složky jsou bohaté na vitaminy, které nastartují přirozený ochranný metabolismus pokožky a aktivně napomáhají její regeneraci. Pokožka je tak jemnější, pružnější a odolnější vůči vysušení i nepříznivým vnějším vlivům.

zklidnění pokožky celého těla se postará prášek z Aloe vera. Aloe pokožku nejen že harmonizuje, ale také jí dodává potřebnou hydrataci i dávku vitaminů. Také rostlinné extrakty z echinacei, arniky a měsíčku lékařského mají výborné zklidňující a pečující vlastnosti. Díky tělovému mléku I+M Berlin je o pokožku celého těla bohatě postaráno: pleť je vyživena, zjemněna a zároveň ochráněna před působením vnějším vlivů

Použití: Malé množství tělového mléka aplikujte na čistou suchou pokožku celého těla a lehkou masáží rozetřete. Používejte podle potřeby, avšak alespoň 2x týdně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?