Logona Tělové mléko růže a hrozny, Vitality 200 ml

Logona Tělové mléko růže a hrozny, Vitality 200 ml

Tělové mléko Vitality aktivně pečuje o pokožku celého těla díky vysokému podílu výživných rostlinných olejů, másel a extraktů. Provoní pokožku uklidňující vůní růží a hroznového vína.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělové mléko Logona Vitality aktivně pečuje o pokožku celého těla díky vysokému podílu výživných rostlinných olejů, másel a extraktů. Pečující látky pleť skvěle zjemňují, posilují ji a chrání před dehydratací i vznikem suchých šupinek. Naopak, pleť je ochráněna a zároveň příjemně květinově provoněna po růži a hroznovém vínu.

Tělové mléko intenzivně vyživuje pokožku díky obsahu pečujících rostlinných olejů z hroznových peciček a šípku společně s bambuckým a kakaovým máslem. Všechny tyto látky jsou bohaté na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pleť vyživují do hloubky, udržují ji pružnou a odolnou a současně uzamykají potřebnou hydrataci.

zklidnění a zjemnění pokožky se postará růžová květová voda společně s výtažky z granátového jablka. Ty eliminují případné podráždění a zachovávají pokožku krásně jemnou na dotek a zdravou na pohled. Kromě toho, květinové a ovocné výtažky dodávají tělovému mléku jemnou vůni, která vás bude doprovázet dlouho po aplikaci.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na čistou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte nejlépe po každé koupeli.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?