Spa Magik Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře 50 ml

Spa Magik Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře 50 ml

Tělové mléko s minerály z Mrtvého moře je bohaté na minerální látky a spolu s vybranou směsí bylinných výtažků poskytují pleti tu nejlepší péči. Je vhodné pro problematickou či ekzematickou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tělové mléko Dead Sea Spa Magic obsahuje vodu z Mrtvého moře, která je velmi bohatá na minerální látky a spolu s pečlivě vybranou směsí bylinných výtažků poskytuje pleti tu nejlepší péči. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti. Hydratuje a posiluje suchou pokožku a detoxikuje tu problematickou. Zlepšuje také stav zánětlivých onemocnění, jako je akné, ekzém či lupénka. Velmi dobře se vstřebává a nezanechává nepříjemný ulepený pocit.

Voda z Mrtvého moře je charakteristická tím, že má nejvyšší podíl obsažených minerálů ze všech používaných mořských vod. Je bohatá především na hořčík, draslík vápník a sodík. Tyto mikroživiny chrání pokožku i celý organismus před negativním působením stresu. Aktivují regeneraci buněk a posilují tkáně.

Hydrolát z lípy obecné, čajovce kapského, heřmánku pravého a meduňky lékařské báječně podporuje účinky mořských minerálů. Zásobuje tkáně potřebnými vitaminy a dalšími stopovými prvky, zároveň zmírňuje případné podráždění a tlumí pocity svědění či pálení a další projevy citlivé, problematické, alergické nebo přesušené pokožky.

Použití: Vtírejte do pokožky dle potřeby, dokud se mléko nevstřebá.

Typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Spa House, Winchet Hill Goudhurst, TN17 1JY Kent Velká Británie, www.findershealth.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?