Logona Tělové mléko, Silicium Vegetal 200 ml

Logona Tělové mléko, Silicium Vegetal 200 ml

  • Bez DPH 398 Kč

Tělové mléko Silicium s obsahem čistě přírodního křemíku získaného z rýže a šťávy Aloe vera jemně pečuje a ošetřuje citlivou pokožku celého těla a podporuje její elasticitu. Stimuluje produkci kolagenu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělové mléko Logona Silicium s obsahem čistě přírodního křemíku získaného z rýže a šťávy z Aloe vera jemně pečuje a ošetřuje citlivou pokožku celého těla. Křemík v našem těle podporuje elasticitu všech vláken a hraje velmi důležitou roli v regeneračním procesu i v obnově pojivových tkání. Nejen, že pomáhá napjaté pokožce k úlevě, ale zároveň podporuje její elasticitu a stimuluje vlastní produkci kolagenu jako nejdůležitější složky pojivových tkání.

V mléce je bohatě zastoupena šťáva z Aloe vera, která pleti zajistí dokonalé zklidnění, zmírňuje případné podráždění a uzamyká v pokožce tolik potřebnou hydrataci. Tělové mléko obsahuje celou řadu prospěšných rostlinných olejů, jejichž vyvážená kombinace pokožku dokonale vyživí, váže vlhkost a zlepšuje elasticitu i obranyschopnost pokožky. O hloubkovou výživu pleti a minimalizaci vzniku vrásek se postará bambucké máslo, které je doslova koktejlem antioxidantů, vitamínů a minerálů, ale také prospěšných mastných kyselin a fytosterolů. Stimuluje buněčnou aktivitu pleti, podporuje tvorbu kolagenu a zpomaluje stárnutí pokožky.

Při pravidelném používání mléka bude vaše pokožka dokonale vyživená, zregenerovaná, jemná a hebká na dotek.

Použití: Přiměřené množství mléka rozetřete na pokožku celého těla, vmasírujte a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?