Martina Gebhardt Tělové mléko, Young & Active 150 ml

Martina Gebhardt Tělové mléko, Young & Active 150 ml

Tělové mléko Young & Active dodá mladé smíšené pokožce celého těla potřebnou výživu a hydrataci, aktivně ji zjemní a dodá zdravý pěstěný vzhled díky složení bohatému na množství olejů a výtažků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tělové mléko Martina Gebhardt Young & Active dodává mladé smíšené pokožce celého těla potřebnou výživu a hydrataci, aktivně ji zjemňuje a dodává jí zdravý pěstěný vzhled díky složení bohatému na množství rostlinných olejů a výtažků. Pokožka je tak vyživena do hloubky a současně ochráněna před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je prudké sluneční záření či mráz.

Základ tělového mléka tvoří slunečnicový olej, který v kombinaci s bambuckým a kakaovým máslem pokožku vyživí, uzamkne v ní potřebnou hydrataci a zároveň ji chrání před větrem, mrazem i slunečním zářením. Kromě toho, másla jsou bohatá na množství vitaminů a antioxidantů, pokožku celého těla posilují a udržují ji pružnou. Bambucké máslo také obsahuje přirozeně se vyskytující SPF 5, a chrání tak pokožku před podrážděním v důsledku dlouhodobého pobytu na slunci.

Potřebnou výživu dodávají smíšené pokožce také výtažky ze zeleného čaje bohaté na množství antioxidantů, extrakt z meduňky, prvosenky, ale také výtažky z plodů rakytníku a černého rybízu. Všechny tyto složky pleť aktivně regenerují, obnovují a chrání před známkami předčasného stárnutí.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na čistou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte denně.

Tip: Díky lehkému složení můžete mléko aplikovat během letních měsíců i na pokožku obličeje.

Typy pleti: problematická pleť a akné, smíšená pleť

Výrobce: Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH, St. Wendelinstr. 3, D-86935 Rott / Pessenhausen Německo, www.martinagebhardt.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?