MÁDARA Tělové mýdlo Cloudberry & Oat Milk 150 g

MÁDARA Tělové mýdlo Cloudberry & Oat Milk 150 g

Tělové mýdlo použijte na ruce i tělo. Jemně čistí a zároveň hydratuje pokožku pomocí ovesných proteinů a vitaminů ze severského ostružiníku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tělové mýdlo MÁDARA použijte na ruce i tělo. Mýdlo lehce čistí a zároveň hydratuje pokožku pomocí ovesných proteinů a vitaminů ze severského ostružiníku. Jemný přírodní botanický základ očišťuje a zanechává pokožku plnou energie. Do mýdla byl přidaný i jojobový olej, který pleť hydratuje a zjemňuje. Rostlinné cukry zase jemně čistí a obnovují pokožku i její krásu.

Ostružiník moruška obsahuje vitamíny C, A, B, E, Omega 3 a 6 mastné kyseliny a stopové prvky. Vitamíny mají silný antioxidační efekt, pomáhají tak předcházet stárnutí pleti a přispívají k její ochraně a obnově. Obsažené mastné kyseliny vytváří na pokožce ochrannou lipidovou vrstvu, která zaručuje hydrataci a jemnost.

Extrakt ze semen ovsa obsahuje ovesné lipidy, minerály, vitaminy, saponiny, proteiny a polysacharidy, které vytváří krémovou emulzi. Oves zklidňuje pokožku, saponiny fungují jako jemný peeling. Polysacharidy a proteiny hydratují, zmírňují suchost, předchází podráždění a tvorbě šupinek. Ovesný beta glukan připomíná svojí strukturou kyselinu hyaluronovou, hydratuje, regeneruje a zvláčňuje.

Použití: Mýdlo napěňte v dlaních, naneste na pokožku a důkladně smyjte.

Tip: Mýdlo použijte místo svého oblíbeného sprchového gelu. Čistý botanický základ důkladně zbavuje kůži nečistot, ale nevysušuje ani citlivou pokožku.

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046 Riga Lotyšsko,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Doporučuji ! / Romana 18. 5. 2016 13:03

Tohle mýdlo používám na ruce, a musím přiznat, že je doposud to nejlepší mýdlo, jaké jsem kdy měla. Trpím hodně suchou pokožkou rukou, a ne kdejaké mýdlo mi vyhovuje. Tohle ovšem splňuje mé požadavky, jako je krásná přírodní a nevtíravá vůně, a jemná konzistence. Ruce jsou po umytí vláčné a příjemně voňavé.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?